Zakochani są wśród nas

Czasem spotykamy je przypadkowo i nieoczekiwanie, innym razem dzięki wspólnym znajomym….Prawdziwe uczucie i strzała Amora dopada każdego, a im bardziej się mu opieramy, tym mocniej zakochujemy się wdanej osobie. Warto troszczyć się o siebie nie tylko od święta oraz w trakcie rocznic. Drobne gesty na co dzień sprawiają, że płomień w sercu nadal jest mocny. Nie potrzeba klejnotów i dalekich, egzotycznych wypraw, by udowodnić drugiej osobie, jak bardzo ją kochamy.

Niesłabnąca siła uczucia

Gdy dwoje osób spotyka na swojej drodze to niesamowite uczucie, chce spotykać się jak najczęściej. Miłość jednak pojawia się jednak po pierwszej fali zakochania. Z biegiem czasu i przeżytych wspólnie sił tylko wzrasta. Coraz więcej wiemy na swój temat. Jeśli wiemy, że to ta właściwa osoba, dzielimy się z nią wszystkim. Nawet najbardziej skrywanymi tajemnicami. Chcemy rozpieszczać ukochaną osobę. Czy jednak za każdym razem należy licytować na jak najdroższe prezenty?

Stwórz romantyczny nastrój

Oczywiście, jeśli planujemy oświadczyny, warto poświęcić trochę czasu i pieniędzy na niebanalny pierścionek. Jednak zanim zdecydujemy się na tak poważny krok, zatroszczmy się o siebie.

Niezależnie, czy jesteśmy parą z małym stażem, czy małżeństwem z 30-letnim stażem. Każdy zasługuje na uwagę. Drobne gesty nie tylko sprawią, że miłość będzie silniejsza, ale i możemy skutecznie rozchmurzyć komuś dzień.

Warto pozostawiać sobie drobne liściki-odręczne zapisane karteczki z napisem: kocham cię, myślę o tobie, czy: życzę ci dobrego dnia. Miło będzie także, gdy zaskoczymy drugą połówkę śniadaniem lub kubkiem gorącej czekolady. Każda kobieta doceni zebrany własnoręcznie bukiet polnych kwiatów, czy ofiarowaną czterolistną koniczynkę. Można również w ciągu dnia napisać krótką wiadomość tekstową i wysłać ją przez sms, albo pokusić się o nagranie dźwiękowe.

Warto postawić na spontaniczność. Nawet wspólne, wieczorne oglądanie filmu może być w romantycznej atmosferze. Zapalona świeczka czy butelka wina to miły dodatek. Zabierzmy ukochaną osobę na pobliskie wzgórze, by razem podziwiać zachód słońca. Wybierzmy się na nieplanowany wypad nad jezioro, czy na wędrówkę w lesie. Jeśli jesteśmy miłośnikami aktywności fizycznej, sprawdźmy najbliższe atrakcje i ciekawe punkty turystyczne. Zamiast samochodu, można tam dojechać na rowerach, a potem rozłożyć koc na pobliskiej polanie i zrobić sobie nieoczekiwany piknik.

 

Możesz również polubić…