Metody doczepiania włosów – modelowanie i zagęszczanie włosów Poznań: cena

Wiele osób zarówno kobiet, jak i mężczyzn boryka się z problemem słabych, cienkich i przerzedzonych włosów, a w takiej sytuacji samo nawet najbardziej profesjonalne modelowanie włosów nie wystarcza, aby uzyskać piękną, objętościową fryzurę. Obecny poziom prezentowany przez fryzjerstwo i medycynę estetyczną pozawala na zagęszczanie włosów kilkoma metodami aby te nabrały objętości i zdrowego wyglądu, a przecież włosy podobnie jak uśmiech to nasza wizytówka o którą warto dbać.

 

W dużych miastach takich jak Warszawa, Poznań, czy Wrocław jest bardzo dużo salonów fryzjerskich, gdzie można wykonać zagęszczanie włosów różnymi metodami od których zależy cena i rezultat takiego zabiegu. Oto jakie sposoby są stosowane na poprawę objętości włosów:
-zagęszczanie na klipsy -do naszych naturalnych włosów doczepiane są pasma sztucznych włosów za pomocą małych spineczek inaczej nazywanych klipsami, jednak jest to sposób na jednorazowe wyjścia, gdyż musimy w ten sposób włosy zdejmować do snu i przy myciu głowy
-zagęszczanie ultradźwiękami to sposób, którym doczepiamy sztuczne włosy do naszych naturalnych na dłuższy czas, niż w przypadku klipsów. Jest to dosyć nowa, ale coraz częściej stosowana metoda
-zagęszczanie na mikroringi to metoda doczepiania sztucznych, bądź naturalnych włosów poprzez malutkie i praktycznie niewidocznie mikroringi, włosy doczepione tą metodą mogą być eksploatowane nawet do 4-5 miesięcy.

Możesz również polubić…