Tygodniowy kurs windsurfingu dla dorosłych – zapisz się już teraz!

Lato coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz pomysłu na to, jak je spędzić? Doskonale znamy to uczucie! Nikt z nas nie lubi tracić całych dni przed telewizorem, kiedy na dworze panuje piękna, słoneczna pogoda. Dlatego też warto zapoznać się z ofertami przygotowanymi przez poszczególne firmy, specjalizujące się w różnego typu wyjazdach i atrakcjach. Do jednych z nich zdecydowanie należy szkoła windsurfingu FunSurf, która od ponad 25 lat organizuje obozy i szkolenia poświęcone nauce sportów wodnych. W tym roku szkoła przygotowała specjalną ofertę dla osób dorosłych, składającą się z tygodniowych kursów windsurfingu.

Kursy windsurfingu – tryb grupowy

Szkoła FunSurf oferuje szkolenia odbywające się w trybie grupowym oraz indywidualnym. Każdy może zdecydować o tym, który z nich wybierze. W obu przypadkach kursanci otrzymują profesjonalne wyposażenie: deskę + pędnik, piankę, trapez, kapok i kask asekuracyjny oraz ubezpieczenie. Kursy grupowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które lepiej przyswajają wiedzę i nowe umiejętności będąc w większej grupie. Są one podzielone na różne poziomy zaawansowania – początkujący, średni, zaawansowany oraz freestyle. Instruktorzy FunSurf nie wymagają od kursantów świetnej kondycji, czy też nadzwyczajnych zdolności. Wystarczy być zdrowym i nie bać się wody. Szkolenia odbywają się na bezpiecznym i płytkim akwenie, co jest dużym ułatwieniem. Grupy szkoleniowe składają się z 3 do 7 osób. Więcej informacji znajdziesz na stronie windsurfing.com.pl

nauka wingfoila

Program szkoleń dla osób początkujących

Zapewne zastanawiasz się, jak wygląda kurs windsurfingu dla osób początkujących, trwający 7 dni. Na samym początku instruktorzy zapoznają kursantów z akwenem, zasadami panującymi w bazie oraz z warunkami wiatrowymi potrzebnymi do pływania na windsurfingu. Następnie rozpoczynają się zajęcia teoretyczne, podczas których kursanci poznają podstawowe nazewnictwo i pojęcia z zakresu windsurfingu. Po przyswojeniu teorii nadchodzi czas na opanowanie równowagi na desce, podnoszenie pędnika oraz sterowanie. Kiedy kursanci poradzą sobie z wymienionymi umiejętnościami, mogą wejść do wody, aby spróbować pływania na desce. Szkolenia odbywają się pod okiem licencjonowanych instruktorów, którzy bacznie obserwują swoich podopiecznych. W razie potrzeby kursanci mogą liczyć również na pomoc ratownika medycznego.

szkoła kitesurfingu

Oferta szkoły FunSurf

FunSurf to nie tylko nauka windsurfingu, ale i pozostałych dyscyplin sportowych, uprawianych w wodzie. W ofercie szkoły znajdziesz m.in. obozy oraz kursy kitesurfingu, odbywające się w Polsce (w sezonie letnim) oraz za granicą (w sezonie zimowym). Uczestnicy kursów mają okazję zwiedzić trochę świata i poznać wiele niezwykle inspirujących osób. Zdecyduj zatem, czy wolisz wybrać się na windsurfing, czy też na wingfoil, a następnie zarezerwuj dla siebie miejsce. Zajmie Ci to jedynie kilka minut!

You may also like...