Sposoby na osłabione rzęsy. Skład regenerum do rzęs i serum do rzęs

Jeżeli nie cieszysz się naturalnie bujnymi, długimi i podkręconymi rzęsami jak u modelek reklamujących tusze do rzęs, czy inne kosmetyki takiego przeznaczenia masz do wyboru dwie opcje: albo niszczyć swoje delikatne rzęsy doklejaniem sztucznych rzęs, albo zadbać o zdrowie i kondycję swoich własnych naturalnych rzęs poprzez ich pielęgnację.
Decydując się na doklejanie sztucznych rzęs musisz liczyć się z tym, że praktykowanie tego sposobu na codzień znacząco osłabi Twoje naturalne rzęsy.

 

Stosowanie silnego kleju który ma bardzo mocny skład po to aby sztuczne rzęsy trzymały się powieki powoduje wypadanie, osłabienie rzęs, a często nawet bardzo sile reakcje alergiczne. Stosowanie tej praktyki w dłuższym okresie czasu może przynieść więcej szkody, niż pożytku w Twoim wyglądzie. Rozsądnym wyjściem w Twoim przypadku będzie zainwestowanie w regenerum do rzęs serum do rzęs, które wpłynie w naturalny sposób na wzrost, kondycję i wygląd Twoich rzęs. Takie odżywki poprzez swój skład stymulują wzrost nowych, silnych rzęs, które mają ładny kolor, osiągają fajne długości i skręt. Stosowanie regenerum do rzęs serum do rzęs już po upływie kilku tygodni widocznie poprawia kondycję i długość Twoich rzęs.

Możesz również polubić…