Moda plażowa 2020

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wizja odpoczynku w gorących promieniach słońca nad polskim morzem lub też w cieplejszych krajach na przykład południowej Europy. Wraz z planowaniem wyjazdów urlopowych zaczynają się poszukiwania modnej garderoby, w której będziemy się świetnie czuć. Królują oczywiście stroje kąpielowe. 2020 przyniesie atrakcyjne modele, które idealnie będą podkreślać atuty sylwetki. W efekcie każda pani może wyglądać doskonale. A to gwarancja idealnego urlopu.

  1. Dopasuj strój do sylwetki
  2. Liczy się równowaga
  3. Popularne modele

Dopasuj strój do sylwetki

Na szczęście kolekcję strojów kąpielowych są bardzo różnorodne, a tym samym świetnie odpowiadają na potrzeby pań. Chodzi przede wszystkim o doskonałe dopasowanie do sylwetki, podkreślenie atutów i ukrycie mankamentów, a przecież zazwyczaj więcej odsłaniamy niż zakrywamy. Dlatego warto wziąć pod uwagę typ sylwetki, swoje przyzwyczajenia oraz oczekiwania. Wówczas kroje, kolory i wzory oraz zdobienia będą świetnie się prezentować. Klasyką jest czarny strój kąpielowy, który panie cenią za dość uniwersalny charakter, ale przecież liczy się również jego fason.

Liczy się równowaga

By klasyczny czy neonowy strój kąpielowy dobrze prezentował się na sylwetce, trzeba pamiętać o kilku rzeczach. Warto zachować pewną równowagę pomiędzy górą a dołem figury. To o tyle ważne, że pozwala złagodzić szerokie ramiona czy biodra. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, by dobierać odpowiedni rozmiar kostiumu. Jeśli jest dwuczęściowy, może się okazać, że w ramach jednego modelu będziemy mieć okazję kupić osobno górę i dół.

Popularne modele

Panie o sylwetce klepsydry mają najmniejsze problemy z wyborem stroju kąpielowego, bo niemalże każdy fason świetnie będzie leżał na doskonałych kształtach. Rewelacyjne będzie prezentować się bikini, choć wiele zależeć będzie także od rozmiaru biustu. Poza tym warto sięgnąć po jednoczęściowe kostiumy z wycięciem w talii. W kobiecych stylizacjach królują groszki, kwiaty i kroje retro. Charakterystyczna sylwetka gruszki może wybrać strój kąpielowy push up, który zaakcentuje górne partie ciała. Tu mogą pojawić się przykuwające uwagę wzory. Warto zadbać o to, by dół natomiast podkreślał talię i maskował krągłości. Świetnie będą prezentować się majtki z wysokim stanem w ciemniejszym kolorze. Panie o sylwetce jabłka chętnie sięgają po stroje kąpielowe na duży brzuch. Pozwalają one wymodelować środkową część ciała. Najlepiej sprawdzają się jednoczęściowe kostiumy bez wzorów – często natomiast z marszczeniami. Rewelacyjnie wygląda także tankini – zestaw składający się z długiego topu i majtek. Niezastąpione w tym sezonie będzie także modne pareo.

Kategoria: moda

Możesz również polubić…